System serwisowy w chmurze od firmy ProfesalO autorze:

Joanna Bania Stażystka w firmie Profesal 
Mimo technicznego wykształcenia, w głębi serca czuje się humanistką

System serwisowy w chmurze od firmy Profesal

Jakie korzyści wynikają z pracy w chmurze?

Po pierwsze – DOSTĘPNOŚĆ. Chmura daje możliwość gromadzenia i łączenia danych z wielu urządzeń i lokalizacji, w jednym miejscu, bez ograniczeń związanych z koniecznością dostępu do konkretnej infrastruktury technicznej. Jedyne czego potrzebujesz – to urządzenie z dostępem do Internetu.

Po drugie – SZYBKOŚĆ. Wdrożenie usługi chmurowej jest stosunkowo szybkie, a dodawane przez Ciebie dane od razu pojawiają się w systemie powiązanych z Tobą użytkowników.

Po trzecie – ROZWÓJ. Chmura ułatwia dostęp do danych, zwiększa szybkość ich przepływu, a Twoja praca staje się bardziej efektywna. Korzystając z rozwoju technologii, pozwalasz na rozwój swojej firmy.

 

Przedstawiamy nową funkcjonalność mySupport
- od teraz działająca również w chmurze! 

mySupport – Cloud to innowacyjny system pozwalający na zdalne dodawanie zgłoszeń serwisowych i szybką komunikację między serwisantem a osobą zgłaszającą awarię lub usterkę. Wdrożenie systemu w firmie w znacznym stopniu zwiększy efektywność i jakość pracy działu serwisu, jak również ułatwi pracę użytkownikom urządzeń, szczególnie w przypadkach, gdy zasoby są obiektami rozproszonymi geograficznie.

mySupport Cloud funkcjonalnoci

mySupport – Cloud to:

  • Prosty interfejs
  • Intuicyjny formularz zgłoszeniowy dla Twojego pracownika i klienta
  • Natychmiastowa wymiana informacji na linii serwisant-zgłaszający
  • Zarządzanie przeglądami i innymi działaniami prewencyjnymi pracowników
  • Szybki podgląd kalenaża zintegrowanego z systemem dla każdego użytkownika 
  • Zarządzanie dokumentacją cyfrową i jej wersjami
  • Możliwość zarządzania uprawnieniami użytkowników, poprzez przydzielanie im odpowiednich ról względem zasobów
  • Wgląd w informacje o wszystkich Twoich zasobach z dowolnej lokalizacji i z każdego urządzenia z dostępem do internetu!

System sprawdzi się nie tylko w użytku wewnętrznym, w dziale utrzymania ruchu, dziale IT, ale również będzie optymalnym narzędziem komunikacji pomiędzy Twoją firmą a Klientem.

Oferowana przez nas wersja jest wersją testową. Mając na względzie dobro naszych odbiorców, będziemy dążyć do udoskonalania jej i dostosowywania do potrzeb klientów.

Chcesz sprawdzić, jak chmura mySupport wpłynie na rozwój Twojego przedsiębiorstwa?

Jeżeli chcesz niskim kosztem przekonać się, czy chura sprawdzi sie w Twojej firmie skonsultuj się z naszymi przedstawicielami.