Karieragrafika rekrutacyjnaProfesal Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, specjalizująca się w implementacji innowacyjnych rozwiązań IT. Od ponad 13 lat produkujemy
i wdrażamy nowoczesne rozwiązania informatyczne, wspomagające zarządzanie
i działalność operacyjną przedsiębiorstw z wielu branż. Naszą specjalnością są oprogramowania klasy CMMS/EAM, CRM oraz ERP. Pomagamy naszym Klientom cyfryzować działności swoich firm, aby uzyskiwali coraz większe dochody, dzięki czemu mogą stabilnie działać i rozwijać się.

Chcesz się rozwijać, tak jak my? Szukasz praktyk lub stażu? Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu? Wyślij swoje CV na adres e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Stanowisko- Wdrożeniowca oprogramowania

Stanowisko - Web / Full-stack Developer     

nowe Ogloszenie rekrutacyjne wdrozeniowiec oprogramowania1024 1rekrutacja-staz-developer

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.                                                  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.