System szyty na miarę potrzeb klientamakefg

System szyty na miarę potrzeb klienta

Firma NEXA zajmuje się obsługą zaawansowanych procesów i technologii przemysłowych zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Jednocześnie wspiera swoich klientów w dążeniu do osiągania sukcesu w dziedzinie usług inżynierii przemysłowej. Wraz z rozwojem firmy pojawiło się zapotrzebowanie na nowoczesny system rejestracji czasu pracy (RCP), wspierający kadrę zarządzającą oraz pracowników, którzy na co dzień zajmują się kompleksową automatyzacją, programowaniem, serwisowaniem linii zrobotyzowanych - pracą przy złożonych projektach. Powyższe czynności wiążą się z działaniem w środowiskach rozproszonych, częstymi wyjazdami, w tym również wyjazdami zagranicznymi.

Specjaliści firmy Profesal w odpowiedzi na potrzeby firmy NEXA, wdrożyli system rejestracji czasu pracy wspierający formalną ewidencję czasu pracy (ECP) zgodnie z prawem pracy oraz rozliczenia z klientami. Wdrożone rozwiązanie zbudowane jest na bazie Profesal Prime oraz Profesal Mobile i zostało uruchomione w oparciu o chmurę Microsoft Azure (…).

 Przemysław Kękuś – prezes zarządu firmy Nexa


Firma Nexa otrzymała rozwiązania w zakresie:

  • jednego miejsca rejestracji czasu pracy,
  • sprawniejszego przetwarzania danych,
  • nadzorowania pracowników,
  • wydajniejszych działań kadrowych,
  • szybszego sposobu rozliczeń z klientami.

Użytkownicy uzyskali wsparcie zarówno na etapie wdrożenia, jak i po uruchomieniu systemu.  Firma Profesal zapewniła szkolenia dla administratora, a nasi specjaliści na bieżąco dbają o aktualizację wiedzy potrzebnej do efektywnego wykorzystania powyżej wdrożonego systemu.

Dowiedz się więcej na temat zastosowanych rozwiązań, zawartych w referencjach dla firmy Profesal.